Dr n.med. Michał Molski MBA

dr Michał Molski - flebolog, chirurg naczyniowy bydgoszcz, gdynia, gdańsk

Specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej

Flebolog akredytowany przez:
– European Board of Phlebology
– Polskie Towarzystwo Flebologiczne

Michał Molski zdobywał bogate doświadczenie zawodowe w wielu oddziałach chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz flebologii w Polsce i za granicą. Specjalizację z chirurgii ogólnej zdobył w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Specjalizację z chirurgii naczyń uzyskał w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Liczne staże między innymi w Cleveland Clinic w Ohio USA, Whiteley Clinic w Guildford w Anglii, Montpellier we Francji, Modenie i San Benedetto del Trento we Włoszech, Żlinie w Czechach oraz Ankarze w Turcji pozwoliły mu na zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie zabiegów małoinwazyjnych oraz operacji układu żylnego. Zaangażowanie w pracę naukową zaowocowało pracą doktorską, za którą doktor Michał Molski otrzymał wyróżnienie Rady Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu.

W roku 2022 ukończył studia Master of Business and Administration – zarządzanie w ochronie zdrowia.

Michał Molski stawia na ciągły rozwój zawodowy, biorąc aktywny udział w konferencjach naukowo-szkoleniowych i warsztatach. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako wykładowca Akademii Flebologii a także podczas sympozjów krajowych i zagranicznych.

Szczególnym zainteresowaniem Michała Molskiego jest flebologia czyli diagnostyka i leczenie zakrzepicy układu głębokiego oraz zespołu pozakrzepowego co stanowi kontynuację wieloletnich badań prowadzonych przez jego ojca, profesora Stanisława Molskiego. Doktor Molski posiada duże doświadczenie w zakresie zabiegów stentowania żył głębokich oraz ablacji żylaków różnymi technikami, którymi biegle posługuje się wykonując zabiegu hybrydowe. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas konferencji naukowych oraz podczas warsztatów organizowanych w Szpitalu Eskulap. Jest wykładowcą na Akademii Flebologii.

Konsultacje, badania USG doppler i skleroterapie możliwe są w:

Operacje z zakresu flebologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej wykonuje wyłącznie w Szpitalu Eskulap.