Dr n.med. Michał Molski

dr Michał Molski - specjalista chirurg

Specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej

Flebolog akredytowany przez:
– European Board of Phlebology
– Polskie Towarzystwo Flebologiczne

Michał Molski zdobywał bogate doświadczenie zawodowe w wielu oddziałach chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz flebologii w Polsce i za granicą. Specjalizację z chirurgii ogólnej zdobył w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Specjalizację z chirurgii naczyń uzyskał w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Liczne staże między innymi w Cleveland Clinic w Ohio USA, Montpellier we Francji, Modenie i San Benedetto del Trento we Włoszech, Żlinie w Czechach oraz Ankarze w Turcji pozwoliły mu na zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie zabiegów małoinwazyjnych oraz operacji układu żylnego. Zaangażowanie w pracę naukową zaowocowało pracą doktorską, za którą doktor Michał Molski otrzymał wyróżnienie Rady Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK.

Michał Molski stawia na ciągły rozwój zawodowy, biorąc aktywny udział w konferencjach naukowo-szkoleniowych i warsztatach. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako wykładowca Akademii Flebologii a także podczas sympozjów krajowych i zagranicznych oraz na łamach czasopism naukowych.

Szczególnym zainteresowaniem Michała Molskiego jest diagnostyka i leczenie zakrzepicy układu głębokiego oraz zespołu pozakrzepowego metodami małoinwazyjnymi co stanowi kontynuację wieloletnich badań prowadzonych przez jego Ojca, profesora Stanisława Molskiego. Doktor Molski posiada duże doświadczenie w zakresie zabiegów ablacji żylaków różnymi technikami, którymi biegle posługuje się wykonując zabiegu hybrydowe. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas konferencji naukowych oraz podczas warsztatów organizowanych w Szpitalu Eskulap. Jest wykładowcą na Akademii Flebologii.

Operacje z zakresu flebologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej wykonuje wyłącznie w Szpitalu ESKULAP.

Konsultacje, badania USG doppler i skleroterapie możliwe są w: