Edukacja – szkolenia, staże, praktyki

Z przyjemnością informujemy, że aktywnie współpracujemy z uczelniami medycznymi oraz towarzystwami naukowymi w celach edukacyjnych.

Bierzemy udział w szkoleniach studentów, rezydentów, lekarzy i innych specjalistów z branży zdrowotnej, którzy pragną uzyskać oraz podnieść swoje kwalifikacje. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów i praktyków co gwarantuje dostęp do cennej wiedzy i praktycznych umiejętności.

Podkreślamy wagę jakościowego szkolenia kadr medycznych w zakresie nowych technologii i metod leczenia oraz podmiotowego podejścia do pacjenta jako kluczowych elementów w podnoszeniu standardów opieki zdrowotnej. Nasze działania edukacyjne mają na celu nie tylko przekazanie wiedzy, ale także inspirację do ciągłego rozwoju.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona profesjonalistów, którzy już teraz kształtują przyszłość medycyny. Wspólnie możemy wpłynąć na poprawę jakości opieki zdrowotnej i zwiększyć bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Szczegóły dotyczące planowanych wydarzeń edukacyjnych, terminów i sposobów znajdują się na poniższych podstronach. Czekamy na Ciebie, by wspólnie podnosić standardy w medycynie!

usuwanie żylaków mikrofalą emwa
Dr M.Molski i dr Zhu Yuefeng podczas warsztatów
Uczestnicy i wykładowcy Akademii Flebologii
Prof. Molski, Doc. Terlecki, Dr Chakkour, Dr Molski podczas debaty
Prof. Tomasz Zubilewicz podczas wykładu