Dlaczego Szpital Eskulap

dlaczego-warto

Dlaczego pacjenci wybierają Szpital Eskulap:

Zaufanie

• Dzięki profesjonalnej, ponad dwudziestoletniej działalności, cieszymy się dużym zaufaniem pacjentów.
  • Poddajemy się ocenie Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia uzyskując od 2013 roku wyniki dzięki którym nieprzerwanie należymy do grona 10 najlepszych szpitali w regionie. W pierwszej setce najwyżej ocenianych w Polsce znaleźliśmy się w 2014 roku, w kolejnych latach nieprzerwanie plasujemy się w pierwszej pięćdziesiątce. Wsród szpitali niesieciowych, od początku powstania tej kategorii w roku 2017, utrzymujemy II pozycję w Polsce!
  • Ciągle podnosimy jakość usług, czego wyrazem jest przyznanie godła Przyjazna Przychodnia oraz zwycięskie miejsca w konkursie „Złoty Stetoskop” w roku 2012, 2013 i 2016.
  • Jesteśmy zaangażowani w rozwój nauk medycznych, poprzez powołanie Centrum Badawczo-Rozwojowego oraz aktywną działalność na forum Polskiego Towarzystwa Flebologicznego,  Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej oraz innych towarzystw naukowych.

Bezpieczeństwo

• Korzystamy  z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, pielęgniarki i fizjoterapeutów o najwyższych kompetencjach
  • Zapewniamy możliwość pełnej diagnostyki, leczenia i rehabilitacji przez zespół specjalistów w ponad 20 dziedzinach.
  • W 2014 roku uzyskaliśmy Certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez  Ministra Zdrowia

Nowoczesność

• Jako pierwsi i jedyni w Polsce wykonujemy innowacyjne robotyczne zabiegi raka prostaty metodą Focal One HIFU.
  • Jako pierwsi i jedyni w Polsce wykonujemy zabiegi mikrofalowego leczenia żylaków EVMA.
  • Jako jedyni w Polsce wykorzystujemy aż 16 nowoczesnych metod leczenia żylaków oraz ich powikłań.
  • Jako pierwsi w regionie Pomorza i Kujaw wykonujemy innowacyjne i małoinwazyjne techniki operacji hybrydowych miażdżycy tętnic.
  • Zapewniamy najnowszej generacji urządzenia medyczne oraz komfortowy pobyt w szpitalu z troską o zadowolenie pacjenta na miarę XXI-go wieku.
  • Innowacyjna inwestycja otrzymała laur Eurosymbol Innowacji 2013 przyznawany Przez Monitor Rynkowy.

Komfort Pacjenta

• Jasne, czyste i przytulne wnętrza zapewniają optymalne warunki do rekonwalescencji po zabiegach.
  • Miły i pomocny personel medyczny sprawi, że leczenie w Szpitalu Eskulap pozostanie pozytywnym wspomnieniem.
  • Dla Twojej i Twoich bliskich wygody stworzyliśmy sieć gabinetów konsultacyjnych ułatwiających rozpoczęcie i kontynuację specjalistycznej opieki medycznej.

Elastyczna Oferta

• Oferujemy usługi wykonywane odpłatnie oraz w ramach umów z NFZ a także firmami ubezpieczeniowymi.