O nas

Eskulap należy do pionierów i liderów prywatnej opieki medycznej w regionie. Początki naszej działalności sięgają początku lat 90 XX wieku, w 2001 uruchomiliśmy pierwsze w Bydgoszczy i Regionie Kujawsko-Pomorskim Centrum Chirurgii Jednodniowej.

W styczniu 2012 roku utworzyliśmy nowoczesny ośrodek medyczny – Szpital Eskulap – Centrum Leczenie Chorób Serca i Naczyń w Osielsku. Innowacyjne technologie medyczne zostały zakupione dzięki dofinansowaniu z programów Unii Europejskiej Innowacyjna Gospodarka oraz Inteligentny Rozwój.

Specjalizujemy się we flebologii, chirurgii naczyń i kardiologii ale również w dziedzinach zabiegowych, jak chirurgia ogólna, urologia, ginekologia, ortopedia, neurochirurgia czy laryngologia. Działamy z myślą o pacjentach, którzy oczekują kompleksowego leczenia przez doświadczonych lekarzy, wykorzystujących najnowsze zdobycze medycyny.

Jakość leczenia i bezpieczeństwo pacjentów to nasz priorytet.

• Należymy do elitarnego grona polskich szpitali akredytowanych przez Ministra Zdrowia
  • Od 2013 roku nieprzerwanie należymy do grona 10. najlepszych szpitali regionu w rankingu szpitali Rzeczpospolitej i CMJ
  • Od 2014 roku znajdujemy się w pierwszej 100. najlepszych szpitali w Polsce w rankingu szpitali Rzeczpospolitej i CMJ
  • Bierzemy udział w programie Bezpieczny Szpital
  • Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015,
  • Posiadamy certyfikaty ISO/IEC 27001:2013.
  • Posiadamy certyfikat „Szpital bez bólu”

Leczymy Pacjentów ubezpieczonych w:

• NFZ
  • PZU, Polmed i innych ubezpieczalniach …
  • Wykonujemy świadczenia w ramach usług odpłatnych.

Nasz Zespół:

Nasz zespół tworzy ponad 70 lekarzy i ponad 100 pracowników innych specjalności medycznych.

Korzystając z innowacji technologicznych, stale pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki temu, trafne diagnozy i skuteczne, małoinwazyjne metody leczenia, pozwolą Tobie szybko i komfortowo powrócić do zdrowia.

Szpitalem i Poradniami zarządza firma:

ESKULAP BIS S.C. Ewa Molska Stanisław Molski
ul. Koperkowa 2