Badania Kliniczne

Zespół Szpitala ESKULAP zajmuje się prowadzeniem badań naukowych, które mają na celu poprawę efektów leczenia oraz lepsze poznanie przyczyn powstawania chorób.

Doświadczenie

• W ciągu ostatnich 15 lat braliśmy udział w wielu badaniach naukowych i badaniach klinicznych 3 i 4 fazy.
  • Jesteśmy zaangażowani w rozwój nauk medycznych, poprzez powołanie Centrum Badawczo-Rozwojowego oraz aktywną działalność na forum towarzystw naukowych.

Wyposażenie

• Dysponujemy unikalnym w skali regionu i kraju wyposażeniem diagnostyczno-leczniczym.

Personel

• Dysponujemy kadrą naukową doświadczoną w prowadzeniu badań klinicznych.
  • Dzięki wieloletniej działalności leczniczej i naukowej cieszymy się zaufaniem pacjentów
  • Zaangażowany personel medyczny i administracyjny sprawnie rozwiązuje bieżące problemy.

Dr n.med. Michał Molski
Kierownik Działu Badawczo-Rozowojwego badaniakliniczne(at)szpitaleskulap.pl

Aktualnie prowadzone badania:

• Badanie kliniczne WHITE – WHIch decision after a first venous ThromboEmbolism? Jaka decyzja po pierwszym epizodzie żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej?