Bezpieczny Trening – PAKIET

bezpieczne-uprawianie-sportu-i-bezpieczny-trening

Program Bezpieczny Trening dedykowany jest dla osób spędzających aktywnie czas. Pakiet badań określa ryzyko związane z uprawianiem sportu.

Na pewno nie umknęły Twojej uwadze doniesienia medialne dotyczące nagłych zgonów w czasie intensywnego wysiłku fizycznego sportowców profesjonalnych uprawiających sport wyczynowo bądź amatorów trenujących rekreacyjnie. Czy wiesz, że większość tych tzw. nagłych zgonów sercowych (NZS) było właśnie spowodowanych nierozpoznanymi (często wrodzonymi) chorobami serca i naczyń np. kardiomiopatia przerostowa czy wrodzona skłonność do śmiertelnie groźnych zaburzeń rytmu serca (np. tzw. wrodzony zespół wydłużonego QT)? Wiele z tych chorób przebiega bezobjawowo tzn. nie powodują za życia żadnych specyficznych objawów. Pierwszym objawem może być dopiero NZS w trakcie wysiłku fizycznego. Zastanów się, czy warto ryzykować nie przebadawszy się wcześniej?

Profesjonalnie przygotuj się do bezpiecznego uprawiania sportu.

Twój organizm potrzebuje aktywności fizycznej, jest on niezbędny dla utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. Uprawiasz lub zamierzasz uprawiać dyscypliny wymagające dużego wysiłku jak tenis, squash, bieganie czy triathlon? Sport to zdrowie, pod warunkiem, że wysiłek będzie dostosowany do możliwości Twojego organizmu.

Profesjonalni sportowcy znajdują się pod stałą opieką sztabu specjalistów.

Teraz również Ty możesz skorzystać z profesjonalnej opieki dla sportowców amatorów i wykonać badania oraz konsultacje, dzięki którym bezpiecznie będziesz wyciskać siódme poty i realizować zamierzone cele.

Czy to nie świetny pomysł na prezent!

Bliska Ci osoba zapisała się planuje start w maratonie a może chce zrzucić zbędne kilogramy. Kiedy ostatni raz byliście u lekarza? A czy kiedykolwiek pytaliście lekarza czy intensywne uprawienie sportu nie stanowi zagrożenia zdrowia lub życia? „Bezpieczny trening”, zapewni Tobie spokój gdy Bliska Ci osoba zacznie uprawiać sport.

Zanim kupisz nowe buty sportowe, zainwestuj w zdrowie!

Za program profilaktyczny „Bezpieczny trening” zapłacisz 750 zł. z pewnością nie jest to suma większa niż ta którą zamierzasz przeznaczyć na ekwipunek sportowy i karnety na treningi. Problemy zdrowotne najczęściej pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie. Sprawdź swój stan zdrowia i upewnij się, że bezpiecznie dotrzesz do mety.

Kto powinien skorzystać:

Co obejmuje Program Bezpieczny Trening:

Jak przebiega Program badań dla sportowców?:

Jak się przygotować:

Cennik, refundacje NFZ i firm ubezpieczeniowych:

Specjalista wykonujący usługę:

Specjalista e-Rejestracja Cena
img

dr n.med. Arkadiusz Grubecki

specjalista kardiologii, specjalista chorób wewnętrznych

przyjmuje pacjentów >17 roku życia

erejestracja - Osielsko

PAKIET Bezpieczny trening - tylko rejestracja telefoniczna - 1000 zł

dr n.med. Arkadiusz Grubecki

img

specjalista kardiologii, specjalista chorób wewnętrznych

PAKIET Bezpieczny trening - tylko rejestracja telefoniczna - 1000 zł