Umowa z NFZ na badania MR i TK

rezonans-tomografia-bydgoszcz-nfz-

Od 01.07.2018 wykonujemy badania rezonansem magnetycznym i tomografem komputerowym w ramach umowy z NFZ.

W celu ustalenia terminu badania w ramach refundacji przez NFZ należy dostarczyć skierowanie:

Uprawnienie do wystawienia skierowanie na badania TK i MR w ramach refundacji NFZ posiadają lekarze w poradniach specjalistycznych finansowanych przez NFZ.
W Szpitalu Eskulap w Osielsku i Centrum Medycznym w Bydgoszczy realizujemy również umowę z NFZ na leczenie w Poradni Chirurgii Naczyń.

Pacjenci wybierający badania TK i MR w Szpitalu Eskulap kierują się:

• możliwością wykonania badań na jedynym w regionie, innowacyjnym aparacie TK
  • możliwością wykonania badań wysokopolowym aparatem MR
  • profesjonalnym i życzliwym podejściem personelu
  • możliwością kontynuacji leczenia w placówce
  • krótkich terminach oczekiwania na badanie i opis
  • możliwością przesłania opisu badania na email
  • łatwą rejestracją przez internet
  • świetną opinią wśród pacjentów