Rejestracja internetowa podbija serca pacjentów

erejestracja

Dołącz do pacjentów, którzy pokochali nowy system rejestracji internetowej dzięki któremu w łatwy i szybki sposób umówisz się na wizyty i badania. Oszczędzaj czas i nerwy!

Rejestracja online dostępna jest na stronie www.szpitaleskulap.pl/erejestracja i oparta jest o platformę OSOZ, będącą obecnie wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych w medycynie. Obecnie możliwe jest umówienie wizyt w naszych wszystkich placówkach oraz badań TK i MR. W najbliższej przyszłości będzie możliwa rejestracja na rehabilitację.

Nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego w Szpitalu Eskulap w Osielsku k. Bydgoszczy już otwarta.

Istotnym udogodnieniem jest przypominanie o terminach za pomocą emaila i sms. System umożliwi potwierdzenie lub odwołanie terminu bez konieczności dzwonienia do rejestracji. Powiadomienia są wysyłane 1 dzień przez zaplanowanym terminem konsultacji lub badania dając Tobie czas na  odwołanie odwołanie wizyty tak aby z terminu mogli skorzystać inni pacjenci.  Udogodnienie to dotyczy  osób, które przekazały placówce email lub numer telefonu komórkowego.