Pomoc dla uchodźców z Ukrainy 🇺🇦

Допомога біженцям з України 🇺🇦❗🇺🇦❗🇺🇦❗Pomoc dla uchodźców z Ukrainy
Pracownicy Szpitala Eskulap są myślami i sercem z obywatelami Ukrainy, a swoimi działaniami będą wspierać potrzebujących!

Informacja po polsku poniżej.

Працівники та співробітники лікарні та спеціалізованих клінік «Ескулап» — думкою і серцем з громадянами України, своїми діями підтримають тих, хто цього потребує. Ми безкоштовно надамо свої знання та медичний досвід всім, хто перетнув кордон останніми днями, щоб уникнути війни. Ми приймаємо пацієнтів без страхової перевірки.
Наші спеціалісти готові надати консультацію та медичну допомогу в галузі:

Гінекологія та акушерство
📍 хірургія
📍cудинна хірургія
📍oртопедія
📍кардіологія
📍 неврологія
📍 урологія
📍ларингологія (ЛОР)
📍 неврологія
📍 нейрохірургія
📍гастрологія
📍 Психологія
📍 психіатрія
📍 лікування хронічних ран
📍діабетологія
📍терапія

Невідкладна медична допомога людям, які приїжджають з України 🇺🇦 надається у двох наших закладах:
🏥 Лікарня Ескулап в Осельську за адресою вул. Коперкова 2
та в Медичному центрі в Бидгощі за адресою вул. Cicha 41.
Для цього ми запустили польсько-українську гарячу лінію за номером 508 436 444 (працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00) та електронною адресою recepcja@szpitaleskulap.pl.

Udostępniamy bezpłatnie naszą wiedzę i doświadczenie medyczne dla wszystkich, którzy w ostatnich dniach przekroczyli granicę uciekając przed wojną. Przyjmujemy pacjentów bez weryfikacji ubezpieczenia.

Nasi specjaliści są gotowi do pomocy w ramach poradni specjalistycznych:
📍ginekologiczno-położniczej
📍chirurgicznej
📍chirurgii naczyniowej
📍ortopedycznej
📍kardiologicznej
📍neurologicznej
📍urologicznej
📍laryngologicznej
📍nieurologicznej
📍neurochirurgicznej
📍gastrologicznej
📍psychologicznej
📍psychiatrycznej
📍leczenia ran przewlekłych
📍diabetologicznej
📍internistycznej.

Pilna pomoc medyczna dla osób przyjeżdżających z Ukrainy 🇺🇦 realizowana w dwóch naszych placówkach:
🏥 Szpital Eskulap w Osielsku przy ul. Koperkowej 2
oraz w 🏥 Centrum MedycznymW Bydgoszczy przy ul. Cichej 41.
W tym celu uruchomiliśmy polsko-ukraińską infolinię pod nr tel. 508 436 444 (czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 -18.00) oraz adres mailowy recepcja@szpitaleskulap.pl.