Nowość: Rejestracja online, Ty wybierasz!

Aby oszczędzić Twój czas i nerwy Szpital ESKULAP wprowadził w pełni automatyczny system rejestracji online, gdzie pacjent samodzielnie może umówić termin wizyty lub badania bez konieczności oczekiwania na połączenie z Recepcją. System oparty o platformę OSOZ umożliwia znalezienie lekarza wybranej specjalności oraz zarezerwowanie terminu wizyty. Kolejną wdrożoną nowością jest możliwość samodzielnego potwierdzenia lub odwołania terminu wizyty za pomocą smsa lub emaila. 

Rejestracja online dostępna jest na stronie www.szpitaleskulap.pl/erejestracja i oparta jest o platformę OSOZ, będącą obecnie wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych w medycynie. Obecnie możliwe jest umówienie terminów konsultacji w Osielsku oraz na badania TK oraz MR.  W przyszłości system rejestracji będzie obejmował również Przychodnię ESKULAP w Bydgoszczy oraz gabinety konsultacyjne. Zapraszamy również do zapoznania się z możliwościami platformy OSOZ i założenia konta pacjenta umożliwającego w pełni korzystać z zalet platformy OSOZ. Po założeniu konta OSOZ prosimy o poinformowanie Recepcji Szpitala nadanym numerze konta. 

Nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego w Szpitalu Eskulap w Osielsku k. Bydgoszczy już otwarta.

Kolejnym udogodnieniem jest przypominanie o terminach za pomocą emaila i sms. System umożliwi potwierdzenie lub odwołanie terminu bez konieczności dzwonienia do rejestracji. Powiadomienia są wysyłane 1 dzień przez zaplanowanym terminem konsultacji lub badania dając Tobie czas na  odwołanie odwołanie wizyty tak aby z terminu mogli skorzystać inni pacjenci.  Udogodnienie to dotyczy  osób, które przekazały placówce email lub numer telefonu komórkowego.