EuroSymbol Innowacji 2013

doc.Stanisław Molski odbiera wyróżnienie EuroSymbol Innowacji

Szpital Eskulap został laureatem programu Symbol 2013, uzyskując tytuł „EuroSymbolu Innowacji 2013”. Tytuł przyznawany przez Monitor Rynkowy Dziennika Gazety Prawnej jest  wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć w poszczególnych gałęziach gospodarki i w sferze społecznej. Otrzymują je firmy, których działalność stała się reprezentatywna i tożsama z całą branżą.

Jak podkreślali przedstawiciele kapituły, ich uwagę zwróciły nowatorskie rozwiązania, które są standardem w Eskulapie. Sale hybrydowe i ultranowoczwesne urządzenia  wykorzystywane w diagnostyce i leczeniu. Ale to nie wszystko. Kapituła doceniła również wkład w rozwój nauk medycznych poprzez powołanie Centrum Badawczo-Rozwojowego oraz aktywną działalność na forum Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej oraz innych towarzystw naukowych. To wszystko sprawiło, że Szpital Eskulap może się poszczycić tytułem, który jest przyznawany tylko najlepszym placówkom w kraju.

Tytuł przyznawany przez Monitor Rynkowy Dziennika Gazety Prawnej.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć w poszczególnych gałęziach gospodarki i w sferze społecznej. Otrzymują je firmy, których działalność stała się reprezentatywna i tożsama z całą branżą. To symbol najwyższej jakości, zaufania klientów i kontrahentów.
Do tej pory laureatami były min. Takie firmy jak: Śląskie Centrum Naukowo Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o., Kredyt Bank S.A., Getin Noble Bank S.A. czy Bakoma S.A.