Eskulap na 2. miejscu w Rankingu Szpitali 2017

ranking-szpitali-2017

Czwarty raz z rzędu, jako jedyna prywatna placówka medyczna Pomorza i Kujaw, znaleźliśmy się wśród 100 najlepszych szpitali w Polsce. W XIV edycji rankingu organizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości zajęliśmy 4. pozycję w województwie i 35. lokatę w kraju. W nowej kategorii szpitali pozasieciowych zajmujemy 2. lokatę w Polsce!

Ranking Szpitali organizowany przez jednostkę Ministerstwa Zdrowia – Centrum Monitorowania  Jakości we współpracy z firmą Idea Trade opublikowanym w dzienniku Rzeczpospolita Rzeczpospolita. Ranking ma na celu promowanie wysokiej jakości opieki medycznej. 

ranking najlepszych szpitali w kujawsko-pomorskiem

Pomimo dynamicznych zmian na rynku usług medycznych związanych z reformą opieki zdrowotnej i wprowadzeniem sieci szpitali utrzymujemy wysoką 4. lokatę zarówno w województwie Kujawsko-Pomorskiem jak i 35. lokatę w Polsce. Wśród placówek pozasieciowych posiadających umowę z NFZ zajmujemy 2. miejsce w kraju co napawa nas szczególną satysfakcją. Oprócz Eskulap w pierwszej 100 rankingu, ponownie nie znalazła się żadna prywatna placówka z województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Przypisy:
http://www.cmj.org.pl/ranking/wyniki_2017/index.php?typ=zwonk
http://www.rankingszpitali.com.pl/ranking-szpitali-2017/