5 gwiazdek dla Szpitala Eskulap

5 gwiazdek dla Szpitala Eskulap na Portalu Znany Lekarz

Szpital Eskulap zdobył pięć gwiazdek w ocenie pacjentów na renomowanym portalu Znany Lekarz. Ta najwyższa ocena jest dowodem na zaangażowanie personelu medycznego w zapewnienie doskonałej opieki pacjentom.

Pacjenci, korzystający z rejestracji do lekarzy pracujących w naszym Szpitalu docenili wysoką jakość usług medycznych oraz profesjonalizm personelu szpitala. Oceny dotyczą nie tylko skuteczności leczenia, ale także troski o komfort pacjenta, empatii oraz jasnej komunikacji zespołu medycznego.

5 gwiazdek dla Szpitala Eskulap

Dlaczego jakość obsługi w Szpitalu jest dla nas tak ważna?

Po pierwsze wyrażamy radość z tego zaszczytnego wyróżnienia. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości opieki zdrowotnej, i ta pięciogwiazdkowa ocena od Pacjentów to dla nas ogromne wyróżnienie. To także zobowiązanie dla naszego całego zespołu, aby kontynuować naszą misję doskonalenia opieki nad pacjentami.

Po drugie chcemy podkreślić, iż zdobyte pięć gwiazdek to rezultat współpracy zespołu medycznego, personelu pomocniczego i administracji. Podejmowane przez nas codziennie wysiłki mają na celu realizację naszej misji, która polega na zapewnianiu pacjentom wysokiej jakości opieki zarówno w ramach NFZ jak również poza NFZ, gwarantując jednocześnie unikalną satysfakcję.

Podsumowując zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z opiniami naszych pacjentów na portalu Znany Lekarz oraz do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Link do profilu Szpitala na portalu Znany Lekarz https://www.znanylekarz.pl/placowki/szpital-eskulap