O nas

Eskulap należy do pionierów prywatnej opieki medycznej w Bydgoszczy. Początki naszej działalności sięgają początku lat 90 XX wieku, w 2001 uruchomiliśmy pierwsze w Bydgoszczy i Regionie Kujawsko-Pomorskim Centrum Chirurgii Jednodniowej.
Na bazie wieloletnich doświadczeń, w styczniu 2012 roku powstał nowoczesny ośrodek medyczny - Szpital Eskulap - Centrum Leczenie Chorób Serca i Naczyń w Osielsku.
W lipcu 2012 roku, ze względu na wysoki poziom innowacyjności, Szpital otrzymał 70% dofinansowanie w ramach programu Unii Europejskiej Innowacyjna Gospodarka.

Specjalizujemy się we flebologii, chirurgii naczyń i kardiologii ale również w dziedzinach zabiegowych, jak chirurgia ogólna, urologia, ginekologia, ortopedia, neurochirurgia czy laryngologia. Działamy z myślą o pacjentach, którzy oczekują kompleksowego leczenia przez wybitnych lekarzy, wykorzystujących najnowsze zdobycze medycyny.infografika-potencjal-szpitala-eskulap

Jakość leczenia i bezpieczeństwo pacjentów to nasz priorytet.

• Należymy do elitarnego grona polskich szpitali akredytowanych przez Ministra Zdrowia
  • Od 2013 roku należymy do grona 10. najlepszych szpitali regionu w rankingu szpitali Rzeczpospolitej i CMJ
  • Od 2014 roku znajdujemy się w pierwszej 100. najlepszych szpitali w Polsce w rankingu szpitali Rzeczpospolitej i CMJ
  • Bierzemy udział w programie Bezpieczny Szpital
  • Posiadamy certyfikat "Szpital bez bólu"

Leczymy Pacjentów ubezpieczonych w:

• NFZ
  • Medica, PZU iinnych ubezpieczalniach ...
  • Wykonujemy świadczenia w ramach usług odpłatnych.

Nasz zespół, prowadzony przez  doświadczonego chirurga naczyniowego, dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym oraz zabiegowym.

Korzystając z innowacji technologicznych, stale pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki temu, trafne diagnozy i skuteczne, małoinwazyjne metody leczenia, pozwolą Tobie szybko i komfortowo powrócić do zdrowia.

Sieć własnych i współpracujących placówek w:

• Osielsku,
  • Bydgoszczy,