Trzeci rok z rzędu na podium Rankingu Szpitali

16.12.2019 po raz trzeci z rzędu zajęliśmy 2. miejsce w Polsce w kategorii Szpitale Poza Siecią. Gala „Ranking Szpitali 2019” organizowana przez jednostkę Ministerstwa Zdrowia odbyła się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jak będzie wyglądała nasza placówka na tle silnej konkurencji szpitali publicznych z regionu i z Polski?

Czy pozostaniemy jedyną prywatną placówką medyczną z regionu, która poddała się ocenie Centrum Monitorowania Jakości?

Już we wtorek 17.12.2019 w dzienniku Rzeczpospolita ogłoszone zostanie zestawienie tegorocznych wyników.

Ranking Szpitali to ogólnopolskie zestawienie placówek szpitalnych, promujące najwyższe standardy opieki zdrowotnej. Od 16 lat organizowane jest ono corocznie przez jednostkę Ministerstwa Zdrowia – Centrum Monitorowania Jakości i publikowane w dzienniku Rzeczpospolita.
Szpital Eskulap nieprzerwanie bierze udział w rankingu od 2013 roku.