Szansa dla pacjentów z żylakami – zabiegi pokazowe

Nie wszystkie nowoczesne zabiegi są objęte refundacją NFZ co powoduje, że dla części pacjentów nie są one dostępne. Zabiegi pokazowe wykonywane przez ekspertów flebologii w ramach szkoleń dla lekarzy umożliwiają pacjentom na nowoczesne leczenie po znacznie obniżonych cenach.

Oferta dla pacjentów zakwalifikowanych do operacji lub innych. zabiegów żylaków kończyn dolnych.

Należymy do wiodących w Polsce ośrodków leczenia żylaków. We z współpracy z Polskim Towarzystwem Flebologicznym i Akademią Flebologii organizujemy warsztaty leczenia żylaków małoinwazyjnymi metodami. Dla pacjentów jest to szansa aby skorzystać nowoczesnych zabiegów wykonywanych przez ekspertów flebologii a lekarzom chcącym uczyć się współczesnych technik zabiegowych dają możliwość obserwacji ekspertów.

Przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie od pacjentów już zakwalifikowanych do operacji lub zabiegu leczenia żylaków.

Pacjentów zainteresowanych przeprowadzeniem pokazowego zabiegu leczenia żylaków w ramach warsztatów flebologicznych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres akademia-flebologii@szpitaleskulap.pl zawierających:

  1. Imię i nazwisko
  2. kontaktowy numer telefonu
  3. Skan lub zdjęcie opisu badania USG doppler
  4. Skan lub zdjęcie skierowania na operację
  5. Fotografię nóg od przodu i tyłu
  6. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z przeprowadzeniem pokazowego zabiegu w ramach warsztatów flebologicznych.”

Liczba miejsc ograniczona. Decyzję o wyborze pacjentów ogłosimy do dnia 12.04.2024 r.

Wydarzenie zostało objęte patronatem

logo polskiego towarzystwa flebologicznego

Pokazowe leczenie żylaków – historia pani Iwony

historia pani Iwony - leczenie zylaków