Stanisław Molski Profesorem

16 września 2015 roku w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu  w Warszawie, Stanisław Molski odebrał nominację profesorską z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy. 

Stanisław Molski otrzymał nominację profesorską w dniu 29.07.2015 roku z nadania Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Uroczyste wręczenie nominacji nastąpiło 16.09.2015 już rąk następnego Prezydenta Andrzeja Dudy. Uroczystość zwyczajowo odbyła się w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Tego dnia nominacje odebrało 63 profesorów w tym jedynie 2 z Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Pomimo, że w uroczystości profesorom towarzyszyły osoby najbliższe to uroczystość miała charakter kameralny. Po wręczeniu nominacji Prezydent Duda wygłosił krótkie przemówienie w którym poza gratulacjami zachęcił do tego aby naukowcy nie spoczywali na laurach lecz kontynuowali swoją pracę z nie mniejszym zapałem.

Podczas części nieoficjalnej odbyły sie pamiątkowe zdjęcia z Prezydenta z Profesorami i ich rodzinami. 


chirurgia naczyniowa diagnostyka dietetyka flebologia ginekologia innowacja intensywna terapia kardiologia konferencje i szkolenia miażdżyca tętnic kończyn neurochirurgia neurologia nfz owrzodzenia podróże profilaktyka rak prostaty rankingi i wyróżnienia rehabilitacja rozbudowa sport stopa cukrzycowa tętniak aorty tętnice szyjne urologia zakrzepica zespół pozakrzepowy żylaki