Dr n.med. Michał Molski

dr Michał Molski - specjalista chirurg
Flebolog certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.
Specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej.

Michał Molski zdobywał bogate doświadczenie zawodowe w licznych oddziałach chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz flebologii w Polsce i za granicą. Specjalizację z chirurgii ogólnej zdobył w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Specjalizację z chirurgii naczyń uzyskał w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Liczne staże między innymi w Cleveland Clinic w Ohio USA, Montpellier we Francji, San Benedetto del Trento we Włoszech czy Żlinie w Czechach pozwoliły mu na zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie zabiegów małoinwazyjnych. Zaangażowanie w pracę naukową zaowocowało pracą doktorską, za którą doktor Michał Molski otrzymał wyróżnienie Rady Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK.

Michał Molski stawia na ciągły rozwój zawodowy, biorąc aktywny udział w konferencjach naukowo-szkoleniowych i warsztatach. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako wykładowca Akademii Flebologii a także podczas sympozjów krajowych i zagranicznych oraz na łamach czasopism naukowych.

Zabiegi i operacje z zakresu flebologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej wykonuje jedynie w Szpitalu ESKULAP.

Konsultacje, badania USG doppler i skleroterapie możliwe są w:

Szczególnym zainteresowaniem Michała Molskiego jest diagnostyka i leczenie zakrzepicy układu głębokiego oraz zespołu pozakrzepowego metodami małoinwazyjnymi co stanowi kontynuację wieloletnich badań prowadzonych przez jego Ojca, profesora Stanisława Molskiego. Doktor Molski posiada duże doświadczenie w zakresie zabiegów ablacji żylaków różnymi technikami, którymi biegle posługuje się wykonując zabiegu hybrydowe. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas konferencji naukowych oraz podczas warsztatów organizowanych w Szpitalu Eskulap. Jest wykładowcą na Akademii Flebologii oraz na Bydgoskiej Szkole Wyższej.

Sprawdź lub zostaw swoją opinię:

Michał Molski – ZnanyLekarz.pl