Nowe wejścia do Poradni i Rehabilitacji

plan szpitala

W związku z rozbudową szpitala powstały nowe wejścia do Poradni oraz do Centrum Rehabilitacji. Wejście do Izby Przyjęć, Oddziałów, Pracowni Rezonansu i Tomografii odbywa się jak do tej pory przez wejście główne. Przy każdym z trzech wejść znajdują się parkingi ułatwiające dostęp osobom z ograniczeniami w poruszaniu się.

1. Wejście główne umożliwia dostęp do
    – Izby Przyjęć
    – Oddziałów Szpitalnych
    – Pracowni Rezonansu Magnetycznego
    – Pracowni Tomografii Komputerowej
    Parking znajduje się przed wiatą izby przyjęć.
  2. Wejście do Poradni Specjalistycznych odbywa się w nowym miejscu zlokalizowanym na tyłach starego budynku szpitalnego.
    Parking znajduje się za budynkiem szpitala
  3. Wejście do Centrum Rehabilitacji znajduje się po prawej stronie od wjazdu z ulicy Tymiankowej.
    Parking dla osób niepełnosprawnych znajduje się przez wejściem, większy parking ogólnodostępny znajduje się przed izbą przyjęć.