II miejsce w Polsce w Rankingu Szpitali pozasieciowych!

ranking-szpitali-2018-bydgoszcz

14.12.2018r. ogłoszono wyniki XV edycji rankingu organizowanego przez Rzeczpospolitą i Centrum Monitorowania Jakości. Awansowaliśmy na 3 miejsce wśród szpitali w Kujawsko-Pomorskiem i 17 miejsce w Polsce! W kategorii szpitali pozasieciowych utrzymaliśmy 2. lokatę w Polsce!

Ranking Szpitali organizowany jest przez jednostkę Ministerstwa Zdrowia – Centrum Monitorowania  Jakości we współpracy z gazetą Rzeczpospolita. Ranking ma na celu promowanie wysokiej jakości opieki medycznej.

„Jubileuszowa, 15. edycja rankingu przygotowywanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) we współpracy z „Rzeczpospolitą” pokazuje, że najwyższą jakość leczenia można osiągnąć w placówce oddalonej od wielkich ośrodków klinicznych.”

Ten cytat z dodatku RP dedykowanego dorocznemu rankingowi szpitali świetnie oddaje osiągnięcia naszej placówki. W pierwszej setce rankingu ogólnopolskiego i w pierwszej dziesiątce regionalnego jesteśmy nieprzerwanie od 5 lat. W tym roku poprawiliśmy miejsce w rankingu uzyskując wysokie noty za jakość usług, opiekę nad pacjentem i efektywne zarządzanie.

Przypisy:
Dodatek Rzeczpospolitej poświecony rankingowi szpitali