Ciekawe, kto wygrał aukcje przekazane WOŚP?

Zakończyły się właśnie dwie aukcje internetowe, na których sztab WOŚP wystawił przekazane przez Szpital Eskulap rzeczy: UCZESTNICTWO W ZABIEGU NA SALI OPERACYJNEJ oraz pakiet badań kardiologicznych 60 MINUT DLA SERCA.

W obu aukcjach uzyskaliśmy kwotę 830 złotych, która oczywiście w całości została już przekazana fundacji Jurka Owsiaka. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto wygrał aukcje. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się aukcja, której wygranie gwarantowało uczestnictwo w roli obserwatora na sali operacyjnej.

Aukcja UCZESTNICTWO W ZABIEGU NA SALI OPERACYJNEJ
Nie możemy się doczekać aż poznamy osobę której pokażemy tajemnice nowoczesnego bloku operacyjnego a potem nauczymy chirurgicznie umyć ręce, założyć odpowiedni stój. Tylko nie weźmie do ręki skalpela. Zobaczy, jak pacjent jest przygotowywany do operacji, co się dzieje na sali. Podejrzy przy pracy anestezjologa i chirurga.

Ciekawe, kto to będzie. Do ostatniej chwili była podbijana cena, wiemy więc, że było wielu chętnych, aby zobaczyć z bliska pracę chirurga.

Aukcja 60 MINUT DLA SERCA też miała kilkunastu licytujących.

W najbliższych dniach uzgodnimy z osobami, które wygrały aukcje, kiedy przyjdą na nasze zaproszenie do Szpitala. Może nam zdradzą, dlaczego tak bardzo chcieli wygrać i czy chodziło tylko o wspomożenie orkiestry, czy też o bliskie spotkanie z medycyną?