Wakacje to czas podróży na wakacje. Weź udział w konkursie, przyślij nam wakacyjne zdjęcie i podziel się pomysłem na lekkie nogi w podróży i wygraj cenne nagrody

Wakacje rozpoczęte i prawie każdego czeka dłuższa lub krótsza podróż. Niestety te dłuższe wiążą się z objawami zastoju krwi w nogach czyli obrzękami, ciężkością no a nawet groźną dla życia zakrzepicą. Dlatego na kanale YouTube przygotowaliśmy dla Ciebie garść informacji i kilka porad jak w podróży zadbać o nogi aby były lekkie i nie zachorować na zakrzepicę. Przy okazji możesz wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody.
Konkurs „Lekkie nogi w podróży – stop zakrzepicy” odbywa się na stronie www.facebook.com/SzpitalEskulap
Nagrodami w konkursie są Vouchery podarunkowe na wybrane usługi realizowane w Szpitalu Eskulap.
Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Partnerem akcji Stop zakrzepicy – lekkie nogi w podróży są Port Lotniczy Bydgoszcz. Baltona oraz Sky-bar.
Port lotniczy Bydgoszcz

Akcja otrzymała patronat serwisu miasta Bydgoszczy www.bydgoszcz.pl
Patronat serwisu miasta Bydgoszczy www.bydgoszcz.pl

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ćwiczenia przeciwzakrzepowe w samolocie

Nasi fizjoterapeuci przygotowali ćwiczenia, które pomogą Wam zapobiegać zakrzepicy oraz poprawić komfort podczas podróży samolotem ,samochodem lub autobusem.