W związku z rosnącym zainteresowaniem pacjentów badaniami rezonansem magnetycznym i tomografem komputerowym od października 2017 r. badania te będą wykonywane w dni powszednie w godzinach od 8 do 18 oraz w wybrane soboty w godzinach od 8 do 12.

W dni powszednie wykonujemy pełen zakres badań (również z kontrastem).
W soboty wykonujemy badania bez użycia kontrastu.
Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia wolnych terminów badań oraz ich rezerwacji jest w pełni automatyczny moduł rejestracji na stronie www.szpitaleskulap.pl/erejestracja . Za pomocą eRejestracji możliwe jest sprawdzeniem i umówienie wizyt do wszystkich specjalistów pracujących w naszych placówkach.

Pacjenci wybierający badania TK i MR w Szpitalu Eskulap kierują się:

• Nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego w Szpitalu Eskulap w Osielsku k. Bydgoszczy już otwarta.możliwością wykonania badań na innowacyjnym aparacie TK
  • możliwością wykonania badań wysokopolowym aparatem MR
  • profesjonalnym i życzliwym podejściem personelu
  • możliwością kontynuacji leczenia w placówce
  • krótkich terminach oczekiwania na badanie i opis
  • możliwością przesłania opisu badania na email
  • łatwą rejestracją przez internet
  • świetną opinią wśród pacjentów:

Przeczytaj poprzedni wpis:
erejestracja
Rejestracja internetowa podbija serca pacjentów