Studenckie Praktyki Zawodowe

Dziękujemy za zainteresowanie odbyciem praktyki zawodowej w Szpitalu Eskulap.

Dajemy Państwu możliwość odbycia praktyki zawodowej w renomowanej firmie  będącej od ponad 25 lat regionalnym liderem prywatnej opieki medycznej. Praktyka zawodowa w Szpitalu Eskulap to nie tylko uzyskanie wymaganych przez uczelnię zaświadczeń ale przede wszystkim:
– możliwość poznania powszechnie wykonywanych procedur medycznych – diagnostycznych, leczniczych i zabiegowych
– możliwość poznania najnowocześniejszych metod diagnostycznych i leczniczych
– możliwość poznania ekspertów – praktyków w różnych dziedzinach medycyny

Oferujemy:

1. Praktyki zawodowe dla studentów medycyny
    – praktyki odbywają się w izbie przyjęć, oddziale intensywnej terapii, neurologii i chirurgicznym ( o profilu chirurgia ogólna i naczyniowa, ortopedia, neurochirurgia, urologia, ginekologia, otolaryngologia ) bloku operacyjnym, poradni przyszpitalnej.
  2. Praktyki zawodowe dla studentów pielęgniarstwa
  3. Praktyki zawodowe dla studentów fizjoterapii
    – praktyki odbywają się w centrum rehabilitacji, oddziale intensywnej terapii, neurologii i chirurgicznym ( o profilu chirurgia ogólna i naczyniowa, ortopedia, neurochirurgia, urologia, ginekologia, otolaryngologia ).
  4. Praktyki zawodowe dla opiekunów medycznych
    – praktyki odbywają się w oddziale intensywnej terapii, neurologii i chirurgicznym ( o profilu chirurgia ogólna i naczyniowa, ortopedia, neurochirurgia, urologia, ginekologia, otolaryngologia ).

Wymagania:

• ubezpieczenie NNW i OC,
  • zaświadczenie o szczepieniu przeciwko WZW B,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do obycia praktyki,
  • ochronne ubranie medyczne.

Osoby zainteresowane praktykami studenckimi prosimy o przesłanie podania i CV na adres: praktyki.studenckie@szpitaleskulap.pl

Wzór podania o odbycie studenckiej praktyki zawodowej.

• Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  • Prosimy o dołączenie CV ( wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych ).