Oferty Pracy

oferty-pracy-szpital-eskulap

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w firmie Eskulap BIS Ewa Molska Stanisław Molski.

Oferujemy:

• Pracę w firmie, w której realnie pomaga się ludziom,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji – ponad 20 lat na rynku,
  • Procesu wdrożeniowego pod okiem opiekuna oraz wsparcia zespołu przy trudnych sytuacjach,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość korzystania z benefitów pracowniczych ( pakiet medyczny )

Osoby zainteresowane pracą w naszej placówce prosimy o przesłanie kontakt na adres: rekrutacja@szpitaleskulap.pl

Wymagane załączniki:

• Curriculum Vitae
  • List motywacyjny
  • Klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
  • Oświadczenie o przebyciu szczepień przeciw SARS-CoV2

W procesie rekrutacji stosujemy politykę równych szans, zapewniając równy dostęp do stanowisk pracy wyłącznie na podstawie posiadanych umiejętności i kwalifikacji kandydata, bez dyskryminacji potencjalnych kandydatów do pracy i później pracowników ze względu na wiek, płeć, rasę, pochodzenie społeczne, religię, światopogląd, orientację seksualną czy niepełnosprawność.

Ogłoszenie grzecznościowe:
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy zatrudni obywateli Ukrainy, wykonujących zawód medyczny. Szczegółowe informacje pod nr tel. 52/ 585 4155 lub 52/ 585 4006.

Університетська лікарня працевлаштуватиме громадян України, які працюють за медичною професією. Детальна інформація за тел.52/585 4155 або 52/585 4006.

Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy.

Pielęgniarki koordynującej:

Fizjoterapeuta:

Sekretarka - asystentka zarządu:

Pielęgniarki:

Opiekun medyczny:

Sekretarka medyczna - rejestratorka:

Pracownik obsługi technicznej / pracownik gospodarczy:

Lekarze:

Specjalista ds. PR i marketingu:

Informatyk:

Technik RTG: