Nasza Misja i Cel

Nasza Misja

Misją Szpitala Eskulap jest niesienie pomocy, poprzez świadczenie wysokospecjalistycznej, kompleksowej opieki medycznej, wykonywanej z wielką starannością, troską i szacunkiem do Pacjenta.

Nasz Cel

Naszym długoterminowym celem jest osiągnięcie pozycji zaufanego lidera w grupie krajowych placówek leczących choroby sercowo-naczyniowe oraz stworzenie oferty spełniającej oczekiwania Pacjentów polskich i zagranicznych.

Osiągnięcie założonego celu, zapewniającego satysfakcjonujące Pacjenta wyniki leczenia, realizujemy poprzez współpracę z wybitnymi specjalistami, nieustannie rozwijającymi swoją wiedzę i umiejętności, a także poprzez wykorzystanie nowoczesnych metod zarządzania oraz najnowszych metod leczenia.