Dr n.med. Michał Molski

dr Michał Molski - specjalista chirurgSpecjalista chirurgii naczyniowej i ogólnej, flebolog certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne

Michał Molski zdobywał bogate doświadczenie zawodowe w licznych oddziałach chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz flebologii w Polsce i za granicą. Specjalizację z chirurgii ogólnej zdobył w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Specjalizację z chirurgii naczyń uzyskał w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Liczne staże między innymi w Cleveland Clinic w Ohio USA, Montpellier we Francji czy Żlinie w Czechach pozwoliły mu na zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie zabiegów małoinwazyjnych. Zaangażowanie w pracę naukową zaowocowało pracą doktorską, za którą doktor Michał Molski otrzymał wyróżnienie Rady Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK.

Obecnie wykonuje zabiegi i operacje z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej i flebologii w Szpitalu ESKULAP - Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń w Osielsku.

Michał Molski stawia na ciągły rozwój zawodowy, biorąc aktywny udział
w konferencjach naukowo-szkoleniowych i warsztatach. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas sympozjów organizowanych zarówno
w Polsce, jak i za granicą a także na łamach czasopism naukowych.

Szczególnym zainteresowaniem Michała Molskiego jest diagnostyka i leczenie zakrzepicy układu głębokiego oraz zespołu pozakrzepowego metodami małoinwazyjnymi co stanowi kontynuację wieloletnich badań prowadzonych przez jego Ojca, profesora Stanisława Molskiego. Doktor Molski zdobył duże doświadczenie w zakresie zabiegów ablacji żylaków między innymi metodą SVS, którym dzieli z innymi chirurgami się podczas konferencji naukowych oraz podczas organizowanych w Szpitalu Eskulap warsztatach.

Sprawdź lub zostaw swoją opinię:

Michał Molski - ZnanyLekarz.plWidget RL