Dr n.med. Jolanta Zegarska

jolanta-zegarska-ginekolog-bydgoszcz-osielsko

Od ponad 10 lat doktor Jolanta Zegarska z z pasją wykonuje zawód ginekologa. Jej zainteresowania od lat koncentrują się na problemie zakażeń i zaburzeń układu odpornościowego w ginekologii i położnictwie. Uwieńczeniem pracy naukowej w tym zakresie było uzyskanie w 2010 roku tytułu doktora nauk medycznych. W roku 2012 uzyskała tytuł specjalisty ginekologii i położnictwa.

Od zawsze panią doktor interesowały zagadnienia związane ze wykorzystaniem naturalnych metod leczniczych i czynników fizycznych do leczenia, diagnostyki, prewencji i rehabilitacji. W 2013 roku rozpoczęła specjalizację szczegółową z balneologii i medycyny fizykalnej. Dzięki której może skuteczniej pomagać kobietom łącząc obie te dziedziny. 

Szczególną pasją doktor Zegarskiej są zastosowania laseroterapii w ginekologii. Po odbyciu specjalistycznego szkolenia i uzyskaniu certyfikatu w wykonuje cała gamę zabiegów nie tylko dotyczącej problemów estetycznych.

Doktor Jolanta Zegarska chętnie angażuje się w działalność naukową i społeczną. Przez okres studiów  była aktywnym członkiem i prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA.