Dlaczego Szpital Eskulap

Szpital-Eskulap_Dlaczego_Warto

Dlaczego pacjenci wybierają Szpital Eskulap:

Zaufanie

• Poddajemy się niezależnej ocenie Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia uzyskując od 2013 roku wyniki dzięki którym należymy do grona 10 najlepszych szpitali w regionie a od 2014 w pierwszej 100. w Polsce.
  • Dzięki profesjonalnej, ponad dwudziestoletniej działalności, cieszymy się dużym zaufaniem pacjentów.
  • Ciągle podnosimy jakość usług, czego wyrazem jest przyznanie godła Przyjazna Przychodnia oraz zwycięskie miejsca w konkursie "Złoty Stetoskop" w roku 2012, 2013 i 2016.
  • Jesteśmy zaangażowani w rozwój nauk medycznych, poprzez powołanie Centrum Badawczo-Rozwojowego oraz aktywną działalność na forum Polskiego Towarzystwa Flebologicznego,  Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej oraz innych towarzystw naukowych.

Bezpieczeństwo

• Należymy do elitarnego grona szpitali akredytowanych przez Ministra Zdrowia

• Spełniamy wymagania ISO 9001:2008 zarządzania w ochronie zdrowia
  • Korzystamy  z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, pielęgniarki i fizjoterapeutów o najwyższych kompetencjach
  • Zapewniamy możliwość pełnej diagnostyki, leczenia i rehabilitacji przez zespół specjalistów w ponad 20 dziedzinach.

Nowoczesność

• Jako pierwsi w regionie Pomorza i Kujaw wykonujemy innowacyjne i małoinwazyjne techniki operacji hybrydowych.
  • Jako jedyni w Polsce wykorzystujemy aż 12 nowoczesnych metod leczenia żylaków oraz ich powikłań.
  • Zapewniamy najnowszej generacji urządzenia medyczne oraz komfortowy pobyt w szpitalu z troską o zadowolenie pacjenta na miarę XXI-go wieku.
  • Innowacyjna inwestycja otrzymała laur Eurosymbol Innowacji 2013 przyznawany Przez Monitor Rynkowy

Komfort Pacjenta

• Jasne, czyste i przytulne wnętrza zapewnią Tobie optymalne warunki do rekonwalescencji po zabiegach.
  • Miły i pomocny personel medyczny sprawi, że leczenie w Szpitalu Eskulap pozostanie pozytywnym wspomnieniem.
  • Dla Twojej i Twoich bliskich wygody stworzyliśmy sieć gabinetów konsultacyjnych ułatwiających rozpoczęcie i kontynuację specjalistycznej opieki medycznej.

Elastyczna Oferta

• Oferujemy usługi wykonywane odpłatnie oraz w ramach umów z NFZ, Medica, PZU, IPA, Luxmed.