Certyfikaty i Wyróżnienia

Poniższe certyfikaty dokumentują nasze starania o zapewnienie naszym pacjentom najwyższą jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Aby potwierdzić nasze działania nastawione na jakość leczenia poddajemy się niezależnej ocenie Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, czego rezultatem w 2014 roku było uzyskanie  przez szpital Akredytacji Ministra Zdrowia. Wysoka jakość świadczeń medycznych udzielanych w naszym szpitalu weryfikowana jest również w Ogólnopolskim Rankingu Szpitali organizowanym przez Rzeczpospolitą i Centrum Monitorowania Jakości. Od 2013 roku znajdujemy się w pierwszej 10. najlepszych szpitali województwa Kujawsko-Pomorskiego a od 2014 roku plasujemy się w pierwszej 100. najlepszych placówek w Polsce. W 2016 roku zdobyliśmy 3. miejsce kategorii zarządzanie.