Badania Kliniczne

badania kliniczne w szpitalu eskulap

Zespół Szpitala ESKULAP zajmuje się prowadzeniem badań naukowych, które mają na celu poprawę efektów leczenia oraz lepsze poznanie przyczyn powstawania chorób.

Doświadczenie

• W ciągu ostatnich 15 lat braliśmy udział w wielu badaniach naukowych i badaniach klinicznych 3 i 4 fazy.
  • Ciągle podnosimy jakość zarządzania, czego wyrazem jest przyznanie certyfikatu ISO 9001:2008.
  • Jesteśmy zaangażowani w rozwój nauk medycznych, poprzez powołanie Centrum Badawczo-Rozwojowego oraz aktywną działalność na forum towarzystw naukowych.

Wyposażenie

• Dysponujemy unikalnym w skali regionu i kraju wyposażeniem diagnostyczno-leczniczym.

Personel

• Dysponujemy kadrą naukową doświadczoną w prowadzeniu badań klinicznych.
  • Dzięki wieloletniej działalności leczniczej i naukowej cieszymy się zaufaniem pacjentów
  • Zaangażowany personel medyczny i administracyjny sprawnie rozwiązuje bieżące problemy.

• Firmy zainteresowane współpraca prosimy o kontakt:
    Dr n.med. Michał Molski
    Kierownik Działu Badawczo-Rozowojwego