Jesteśmy wśród najlepszych szpitali w Polsce

Po raz kolejny, jako jedyna prywatna placówka medyczna Pomorza i Kujaw, znaleźliśmy się wśród 100 najlepszych szpitali w Polsce. W tegorocznym rankingu organizowanym przez Rzeczpospolitą i Centrum Monitorowania Jakości zajęliśmy 7. pozycję w województwie i 58. lokatę w kraju.

Cieszy nas, że po raz trzeci z rzędu pokazaliśmy, iż mimo że jesteśmy niewielkim szpitalem, jesteśmy wiarygodnym i stabilnym partnerem medycznym. W porównaniu do roku 2014 roku zdobyliśmy o 16,75 punktów więcej uzyskując łącznie 804 punkty na 1000 możliwych. Najwyższe noty zebraliśmy za nasz największy priorytet – jakość usług. Doceniono również nasze działania w takich obszarach jak: zasilanie w media i instalacje, blok operacyjny, system sterylizacji oraz analiza zdarzeń i skarg. Bardzo wysokie noty uzyskaliśmy w takich obszarach jak: budynki, zarządzanie czy diagnostyka. Co ważne, dobre oceny uzyskaliśmy w obszarach bezpośrednio związanych z bezpieczeństwem i komfortem pacjenta. Od lat prowadzone przez nas badania satysfakcji pacjentów wskazują, że komfort pobytu i profesjonalny zespół specjalistów to niezaprzeczalny atut naszej placówki.

ranking najlepszych szpitali w kujawsko-pomorskiem

Pomimo rosnącej konkurencji na rynku usług medycznych i utrzymującej się przewagi szpitali publicznych w zakresie finansowania nasza pozycja to nie efekt przypadku, a potwierdzenie długofalowych działań związanych z wysoką jakością usług medycznych. Mamy zamiar rozwijać się oferując naszym pacjentom świadczenia medyczne na najwyższym światowym poziomie realizowane przez zespół profesjonalistów z różnych dziedzin.